Wille

Willa Greco – 290m2

Willa Greco – przestronna willa o powierzchni blisko 290m2. Podobnie jak Willa Tramontana charakteryzuje się optymalnymi podziałami przestrzennymi i starannie dobranymi funkcjami. Dzięki rozbudowanej części nad garażem jest propozycją dla klientów o ponadstandardowych oczekiwaniach – większych rodzin lub osób pragnących znaleźć odpowiednie miejsce do pielęgnowania swoich pasji.

Zobacz

Willa Greco - 290m2

Willa Levante – 215m2

Willa Levante – efektowna willa o powierzchni 215m2. Wyróżnia ją zwarta bryła, otwarcie na część ogrodową i charakterystyczny układ dachu wyraźnie rozdzielający poszczególne kondygnacje. Dom ten idealnie wpisuje się w mniejsze, mocno zadrzewione działki. Stanowi idealne połączenie jakości, funkcji i ceny. Cena ofertowa obejmuje realizację domu w standardzie do indywidualnego wykończenia z pełnym uzbrojeniem działki.

Zobacz

Willa Levante - 215m2

Willa Scirocco – 451m2

Willa Scirocco – propozycja domu dla VIP, z rozbudowaną częścią dzienną, oranżerią i własnym basenem. Ponad 300m2 powierzchni pozwala na zaaranżowanie dowolnego programu funkcjonalnego dostosowanego do indywidualnych potrzeb mieszkańców i ich trybu życia. Cena ofertowa obejmuje realizację domu w standardzie do indywidualnego wykończenia z pełnym uzbrojeniem działki, ogrodzeniem i zagospodarowaniem.

Zobacz

Willa Scirocco - 451m2

Willa Tramontana – 258,53m2

Willa Tramontana – willa o powierzchni 258,53m2 stanowi podstawową ofertę osiedla, charakteryzuje się optymalnymi podziałami przestrzennymi i starannie dobranymi funkcjami. Pozwala komfortowo mieszkać zarówno osobom ceniącym sobie podmiejskie życie, pracę w domu, częste spotkania ze znajomymi jak i klientom rodzinnym.Cena ofertowa obejmuje realizację domu w standardzie do indywidualnego.

Zobacz

Willa Tramontana - 258,53m2

Wille Nad Zalewem etap I

Wille Nad Zalewem Etap I

Wille Nad Zalewem etap II

Wille Nad Zalewem Etap II