Szybki kontakt
<<
 Wyrażam zgodę
Czytaj całość >>

Lokalizacja

Inwestycja Wille nad Zalewem powstaje w podwarszawskich Białobrzegach, w dynamicznie rozwijającej się gminie Nieporęt. Chociaż jesteś w odległości zaledwie kilku minut od Warszawy, poczujesz tu atmosferę uroczych mazurskich zakątków.
Za sprawą rozbudowy w ramach środków własnych i programów UE infrastruktury komunikacyjnej i społecznej kierunek Nieporęt i szerzej Powiat legionowski mają szansę stać się jednym z ważniejszych rejonów koncentracji budownictwa jednorodzinnego w Warszawskim Obszarze Metropolitalnym (WOM) w perspektywie najbliższych lat. Teren znajduje się w strefie obsługi dużych centrów handlowych w rejonie Targówka i Marek (CH. Targówek, M1) oraz lokalnych sklepów na terenie Białobrzegów, Nieporętu i Marek.

Do Białobrzegów można dojechać podmiejskimi liniami autobusowymi ZTM 705 i 734.

lokalizacja1

lokalizacja_mapa

Atrakcje w okolicy

Podmiejskie życie to okazja do wielu rodzajów aktywności przez cały rok. Czysta woda, bezpieczne plaże, rowerowe ścieżki, leśne szlaki turystyczne i dukty dostępne są dla mieszkańców Willi Nad Zalewem na wyciągnięcie ręki. Miłośnicy koni znajdą w pobliżu nowoczesne stajnie i kluby jeździeckie, amatorzy golfa – 18 dołkowe pole w Rajszewie, amatorzy awiacji – miejsce dla sportowych samolotów w Modlinie. Liczne ośrodki i hotele położone nad Zalewem Zegrzyńskim posiadają ogólnodostępną, całoroczną bazę sportowo-rekreacyjną, w tym baseny i aquaparki.