Deweloper

Deweloper

Projekt „Wille Nad Zalewem” realizowany jest przez Invest Plan Group poprzez spółkę celową Dernet Enterprises Polska sp. z o.o. Invest Plan Group to grupa inwestycyjna budująca od 2007 roku na polskim rynku nieruchomości portfel nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Spółką kierują menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem na rynku deweloperskim, posiadających szeroką wiedzę z zakresu finansowania i organizacji. Oprócz projektu „Wille Nad Zalewem” Invest Plan Group prowadzi prace przygotowawcze dla osiedla mieszkaniowego na terenie Ożarowa Mazowieckiego w powiecie Warszawskim Zachodnim oraz projektów w Krakowie.

Architekt

Wille nad Zalewem to projekty wykonane przez prestiżowe Gomez Studio. Jej kierownikiem jest znany architekt Hernan Gomez. Domy tworzone przez projektanta i jego studio to wspaniałe połączenie tradycji i nowoczesności.

Hernan Gomez – projekty, domy i realizacja

Pracownia Gomez Studio to sprawdzona i renomowana marka, która współpracowała z wieloma znanymi firmami, tworząc projekty i budynki o niezwykle ciekawej architekturze. Hernan Gomez wraz z zespołem specjalizuje się w projektach wyjątkowych rezydencji oraz budynków wielorodzinnych i użyteczności publicznej, które zachwycają pięknymi formami i doskonałą funkcjonalnością

Ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o ekskluzywne domy i ich wykończenie oraz unikalny styl i wizja architekta sprawiły, że Hernan Gomez i jego studio pasują idealnie do wizji i charakteru Willi nad Zalewem. Projekty, jakie stworzyło dla nas studio, doskonale odzwierciedlają nowoczesny styl, pozostając jednocześnie klasycznymi. Ich ciekawe bryły i przestronne wnętrza to zaś coś, co przyciąga, inspiruje i emanuje luksusem i komfortem, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.

Doradztwo finansowe i obsługa finansowo-rachunkowa

Prawidłowość procesu inwestycyjnego od strony finansowo-rachunkowej jest przedmiotem stałej kontroli renomowanej „Kancelarii Księgowej Justyny Jankowskiej” (www.kancelariajj.com.pl). Kancelaria posiada ponad 20 letnią praktykę w obsłudze finansowo-rachunkowej, podatkowej oraz kadrowej podmiotów gospodarczych, w tym firm z kapitałem zagranicznym. Kancelaria zatrudnia licencjonowanych doradców podatkowych, głównych księgowych oraz księgowych i referentów oraz posiada wymagane uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie usług księgowych oraz podatkowych: wpis na listę doradców podatkowych Ministerstwa Finansów – nr 06042, licencja Ministra Finansów – nr 1566/96 dotycząca wymogów dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe, certyfikat jakości ISO 9001:2000 od 2004 roku. Swoim klientom zapewnia najwyższy poziom usług i profesjonalne doradztwo we wszystkich obszarach gospodarczej aktywności.

Finansowanie i kredyty